НОВОПАЗАРЦИ УХАПШЕНИ У СЈЕНИЦИ: Напали полицајце, једном нанели лакше телесне повреде
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, полицијске станице у Сјеници лишили су синоћ слободе два лиза из Новог Пазара због постојања основане сумње да су извршили кривично дело напад на службено лице.
Фото: Депозит
Полицијски службеници су интервенисали по пријави грађана и покушали да изврше комтролу лица. Том приликом, осумњичени Х.Р. (35) и А.В. (37) физички су насрнули на полицајце и том приликом једном од њих нанели лакше телесне повреде.
Полицијски службеници су успели да савладају осумњичене Х.Р. и А.В. из Новог Пазара и приведу их у полицијску станицу у Сјеници. Како сазнајемо од извора из ПС Сјеница, осумњчени су вишеструки повратници у вршењу разних кривичних дела.
Осумњиченим је одређено полицијско задржавање до 48 часова, након чега ће бити приведени надлежном тужилаштву.
(Индексонлине)
Препоручујемо
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)