ФИЛМСКИ ПОКУШАЈ ПЉАЧКЕ КОД БОСИЛЕГРАДА: Покушао да узме дневни пазар, храбра продавачица га претукла

Јелена Стојковић
Јелена Стојковић

13. 12. 2021. у 08:34

У СЕЛУ Рајчиловци код Босилеграда догодио се необичан покушај пљачке и разбојништва у локалној продавници, потврдио је за "Новости" тужилац Основног јавног тужилаштва у Владичином Хану Драган Николић.

ФИЛМСКИ ПОКУШАЈ ПЉАЧКЕ КОД БОСИЛЕГРАДА: Покушао да узме дневни пазар, храбра продавачица га претукла

Фото: Ј.С.

Он каже да је дежурна заменица наложила више радњи око расветљавања овог случаја, међу којима је прегледање сигурносних камера и узимање бриса од осумњиченог, коме је одређен притвор до 30 дана због сумње да је починио кривични дело разбојничка крађа.

Све се десило док је продавачица седела у магацину, када је у једном тренутку улетео човек који је преко пулта отворио фиоку у којој се налазио дневни пазар и узео око 65.000 динара.

Храбра радница га примећује и креће за њим. Осумњичени пада испред продавнице, а она му отима део новца из руке, а онда ју је разбојник одгурнуо и жена је пала и задобила лакше повреде.

Приликом окршаја радница је препознала разбојника, што је и предочила истражним органима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (1)

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом