ХАПШЕЊЕ У РУМИ: Узимао пазаре из продавнице за себе, оштетио фирму за више од два милиона динара
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Одељења за борбу против корупције, у сарадњи са Посебним одељењем за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Новом Саду, ухапсили су В. П. (1982), одговорно лице једног маркета у Руми.
Фото: В. М.
Он је ухапшен због постојања основа сумње да је извршио кривично дело злоупотреба положаја одговорног лица и на тај начин присвојио 2.185.179 динара.
Он се терети да је прекорачењем граница свог овлашћења противправно присвојио дневне пазаре од 12, 13. и 14. новембра ове године и за поменути износ оштетио продавницу у којој је био запослен.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.
Препоручујемо
ОТМИЦА У БЕОГРАДУ: Одвели двојицу младића са аутобуске станице у стан и злостављали их?
30. 11. 2021. у 09:33
ВЕЛИКИ СТРАХ ЗАВЛАДАО У ЕВРОПИ Зеленског упозоравају: "Ништа не потписуј"
ЕВРОПСКИ челници потајно саветују украјинског председника Володимира Зеленског да буде опрезан поводом напора Сједињених Држава да постигну мировни споразум са Русијом.
07. 12. 2025. у 08:38
НОВИ ДЕТАЉИ У ИСТРАЗИ, ЗАВРШЕНО ВЕШТАЧЕЊЕ ВОЗИЛА Откривено како је дошло до несреће у којој су погинули Ана Радовић и Александар
ОТКРИВЕНИ су нови детаљи из истраге трагичне саобраћајне несреће у којој су страдали Ана Радовић (20) и Александар Масалушић (37).
07. 12. 2025. у 07:16
ДРСКО: Јелисавета Орашанин БЕЗ ДОЊЕГ ВЕША шета улицом (ФОТО)
ГЛУМИЦА Јелисавета Орашанин поново је привукла сву пажњу када се појавила у комбинацији која је изазвала праву буру на мрежама.
06. 12. 2025. у 20:35
Коментари (0)