ПУЦЊАВА У НИШУ: Младић рањен испред теретане!
МУШКАРАЦ стар 32 године рањен је синоћ око 22.39 сати у пуцњави у нишком насељу Палилула.
Фото: Н. Карлић
Нападач му је пришао док је закључавао теретану, питао га за име, а када му се оштећени представио, испалио му је неколико хитаца у ноге. Према првим информацијама, младић није животно угрожен.
Полиција је потврдила догађај и саопштила да се интензивно ради на расветљавању пуцњаве.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО - ПУЦЊАВА У БЕОГРАДУ: Мушкарац рањен у центру града!
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)