УХАПШЕН МУШКАРАЦ У БАЧКОЈ ТОПОЛИ: У гепеку скривао две торбе са 45 килограма марихуане

Јелена Лемајић

25. 10. 2021. у 17:24

СЛУЖБА за борбу против организованог криминала запленила је око 45 килограма марихуане и ухапсила Д.Д. (32) због сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и ставлјање у промет опојних дрога.

УХАПШЕН МУШКАРАЦ У БАЧКОЈ ТОПОЛИ: У гепеку скривао две торбе са 45 килограма марихуане

МУП Србије

- Полиција је у Бачкој Тополи зауставила аутомобил којим је управљао осумњичени и у гепеку пронашла две торбе са марихуаном која је, како се сумња, била намењена за даљу продају на територији Новог Сада, Бачке Тополе и Суботице - наводи се у саопштењу.

Осумњиченом је одређен притвор до 30 дана.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА ПОТЕЗОМ ИЗ СРБИЈЕ! Ово што се десило у Београду - завршило одмах у свим руским медијима (ФОТО)