ОВО ЈЕ ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО ЂОКИЋА: Горанов брат - бивши ватрогасац

УХАПШЕНИ осумњичени за убиство породице Ђокић је Г. Џ.

ОВО ЈЕ ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО ЂОКИЋА: Горанов брат - бивши ватрогасац

Фото: Приватна архива

Г. Џ. је брат од тетке Горана Ђокића и бивши ватрогасац.

Рођака породице Ђокић Верица каже да не може да верује да је он убио породицу.

Министар Александар Вулин је данас нагласио и да је пронађена и значајна количина новца која је припадала убијеној породици, а у просторијама, односно на имању које је користио осумњичени, пронађени су још неки предмети који су, без сваке сумње, били део овог страшног и монструозног убиства.

ЧИТАЈТЕ ЈОШ:

ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО ЂОКИЋА ЖИВЕО У ЧИСТОМ ЛУКСУЗУ: Ограда од кованог гвожђа, велика кућа обложена каменом (ФОТО/ВИДЕО)

ПРЕСРЕО ЈЕ ЂОКИЋЕ НА ЖУТОМ СКУТЕРУ: Брат осумњичен за троструко убиство - натерао Горана да гледа како му убија жену, па ћерку?

МЕШТАНИ МОРАВЦА ПРЕСТРАВЉЕНИ: Село сабласно мрачно, људи у шоку после хапшења осумњиченог за убиство породице Ђокић! (ФОТО)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (1)

ЕНЛЕЗИ ОСЕЋАЈУ НАДМОЋ: Горди албион против отписане Панаме оверава лакши пут до завршнице Мундијала