ПРИВЕДЕН ДЕВЕТНАЕСТОГОДИШЊАК: Возио под дејством наркотика за време забране управљања возилом због ранијих прекршаја
ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције у Београду искључили су из саобраћаја деветнаестогодишњег мушкарца који је управљао аутомобилом под дејством психоактивних супстанци, као и током трајања мере забране управљања возилом.
Фото: И. Митић
Полиција је ноћас око 1.30 часова на Зрењанинском путу зауставила аутомобил марке „сузуки“ којим је управљао деветнаестогодишњак.
Дрога тестом утврђено је да је позитиван на канабис, а даљом контролом и да је управљао аутомобилом са пробном возачком дозволом за време трајања заштитне мере забране управљања возилом, која му је изречена због ранијих прекршаја.
Деветнаестогодишњак је задржан у службеним просторијама полиције и против њега ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве.
Запратите Нпортал на Фејсбук страници
Препоручујемо
ДРАМА У УСТАНИЧКОЈ: Мушкарац пуца по улици, на терену интервентна полиција
03. 10. 2021. у 18:47
УЖАС КОД ЛАЈКОВЦА: Мушкарац упуцан, хитно превезен у болницу!
03. 10. 2021. у 12:01
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (1)