ЗАДАВИО БРАТА ПА ОТИШАО У КАФАНУ: Убица присутнима поручио - “Убио сам говедо”
НЕШТО после 17 часова у Кучеву догодила се трагедија - Иван Милић (43) у тучи је задавио свог рођеног брата Мирка, а према незваничним информацијама разлог је жена која је живела са њима у заједничком домаћинству.
Фото Depositphotos
Како преносе медији, Иван је током поподнева био у граду и након повратка кући затекао је рођеног брата Мирка са женом са којом је живео. Потукли су се и Иван је задавио свог рођеног брата.
-Само што сам чула шта се догодило и не могу да поверујем. Обојица браће су алкохоличари а настрадали Мирко је већ одавно познат полицији због разних кривичних дела. Живели су сво троје у врло лошим условима у подрумским просторијама једне стамбене зграде, иако су се често свађали ништа није указивало да ће да се догоди овако свирепо убиство и да брат подигне руку на рођеног брата, каже видно потресена мештанка.
Иван Милић (43) одмах након што је убио свог рођеног брата, према непотврђеним информацијама отишао је у кафану и присутнима је рекао: "Убио сам говедо!". Убрзо након тога полиција из Кучева га је привела и одредила му је меру задржавања.
Који је тачан узрок овог свирепог убиства сазнаће се након детаљне истраге.
Запратите Нпортал на Фејсбук страници
Препоручујемо
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)