ЗАПЛЕЊЕНО ВИШЕ ОД КИЛОГРАМ НАРКОТИКА: Ухапшен Р.В. (49) из Темерина осумњичен за трговину дрогом, за још једним се трага

Љ. П.

23. 09. 2021. у 18:27

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду запленили су више од килограм наркотика и ухапсили Р. В. (49) из Темерина, због постојања основа сумње да је учинила кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

ЗАПЛЕЊЕНО ВИШЕ ОД КИЛОГРАМ НАРКОТИКА: Ухапшен Р.В. (49) из Темерина осумњичен за трговину дрогом, за још једним се трага

Фото МУП / ПУ НС

Полиција интензивно трага за још једним Темеринцем, осумњиченим за ово кривично дело.

Претресом стана и аутомобила које користе осумњичени, полиција је пронашла око 690 грама марихуане, 322 грама амфетамина, две дигиталне ваге и опрему за паковање наркотика.

Фото МУП / ПУ НС

Осумњиченом Р. В. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведена, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића

САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића

Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.

28. 01. 2026. у 12:38

Коментари (0)

Меридиан Фондација и КК Црвена Звезда Меридианбет обрадовали малишане у Дому Моше Пијаде