ДРЖАВЉАНИ РУМУНИЈЕ ИЗА РЕШЕТАКА: Покушали у “дачији” да пропверцују 70 хиљада евра!
ПРИПАДНИЦИ Одељења за борбу против корупције Министарства унутрашњих послова и Управе граничне полиције, у сарадњи са Управом царина и Посебним одељењем за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва, ухапсили су двоје држављана Румуније.
Дарко Дозет
Румуни су ухапшени због постојања основа сумње да су извршили кривично дело прање новца.
На граничном прелазу Хоргош, прегледом аутомобила „дачиа“ као и осумњичених који су били у њему, пронађено је 70.000 евра у торби и у џеповима једног од осумњичених.
Како се сумња, новац који нису пријавили, покушали су да пренесу у другу земљу иако су знали да потиче из криминалне делатности.
Ф.В. (1982) и Р.О.А. (1997) је одређено задржавање до 48 сати и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени надлежном тужилаштву.
Препоручујемо
ХАПШЕЊЕ У НОВОМ САДУ: Три лица иза решетака, осумњичени за малверзације
04. 09. 2021. у 08:21
АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У НИШУ: Ухапшене две особе осумњичене за прање новца
03. 09. 2021. у 11:02
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)