УСПЕШНА АКЦИЈА ВАЉЕВСКЕ ПОЛИЦИЈЕ : Ухапшен Ђ. Т. (44) - у гаражи пронађено 430 грама хероина
УХАПШЕНОМ Ђ. Т. (44) из Ваљева и одређена мера задржавања до 48 часова.
Фото: В.М.
Полиција приликом претреса његове куће у гаражи пронашла око 430 грама хероина, по две вагице за прецизно мерење и мобилна телефона, као и новац за који се претпоставља да је стечен продајом дроге.
Уз кривичну пријаву, биће приведен Вишем јавном тужилаштву, осумњичен за неовлашћену производњу и стављање у промет опојних дрога, саопштила је Полицијска управа у Ваљеву.
Препоручујемо
ПАТРИЈАРХ ПОРФИРИЈЕ СЛУЖИ У САБОРНОМ ХРАМУ: Епископа ваљевског Исихија у трон уводи
27. 06. 2021. у 10:12
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата
ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.
26. 01. 2026. у 14:07
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)