СКУП ПОДРШКЕ ЂОКОВИЋУ: Ноле, Србија је уз тебе
Нови скуп подршке најбољем тенисеру света Новаку Ђоковићу, трећи по реду, одржан је данас испред Скупштине Србије.
Фото: М.Вукадиновић
Новаков отац Срђан обратио се окупљенима и рекао да је његов син ментална громада, да осећа подршку и љубав коју добија са свих страна и да неће успети да га "сломе".
Мама Дијана захвалила се свима што су дошли да подрже њеног сина по хладном времену.
Препоручујемо
ЛЕГЕНДА ТЕНИСА СТАЛА УЗ НОВАКА: Пуштајте га да игра - освојио је турнир 9 је***их пута!
08. 01. 2022. у 14:13
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)