ВУЧИЋ У НИШУ: Председник присуствовао приказу рада дивизиона самоходних хаубица "НОРА Б-52 М15" (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић после данашњих разговара у Нишу са руководством Министарства одбране и командним кадром Војске Србије у ширем саставу, присуствовао је приказу рада дивизиона самоходних хаубица "НОРА Б-52 М15".
Фото: Танјуг/Димитрије Николић
Председник је у Нишу поручио да ће улагање у српску војску бити настављено.
Председник је рекао да је важно да истакне да се компликује безбедносна ситуација у целом свету, али и у региону.
- Сходно томе, Република Србија мора да додатно снажи своје војне капацитете како би Војска Србије била довољан одвраћајући фактор - истакао је Вучић.
Препоручујемо
ЗАСТРАШУЈУЋИ ПРИЗОРИ ИЗ ШПАНИЈЕ: Излиле се реке и потопиле куће и аутомобиле (ФОТО)
10. 12. 2021. у 19:22
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (2)