ПРОДАТ "АУТОПРЕВОЗ": Ево за колико је прибојска фирма купила крагујевачку аутобуску станицу
АУТОБУСКЕ станице у Крагујевцу, Белошевцу, Баточини, Лапову и Рачи добиле су новог власника.
Фото З. Јовановић
Прибојска фирма "Јањушевић ДОО" купила је за 184,6 милиона динара крагујевачки "Аутосаобраћај" у стечају, објавила је Агенција за лиценцирање стечајних управника.
"Аутопревоз" је продат по почетној цени у поступку јавног надметања у коме је учествовао само један понуђач.
Најважнију имовину чине аутобуска станица и пословни простор у Крагујевцу, радионице у Тополи, Аранђеловцу и Белошевцу, аутобуске станице у Баточини, Лапову, Рачи, Наталинцима и Тополи.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НЕМА ВИШЕ УНИШТАВАЊА ОДЕЋЕ: Велика промена у ЕУ - Ево шта се мења за трговце и купце
19. 07. 2026. у 17:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)