ОТКАЗАНА ЈОШ ЈЕДНА МАНИФЕСТАЦИЈА: Ове године и без сајма грађевинарства

16. 03. 2021. у 22:50

МЕЂУНАРОДНИ сајам грађевинарства, који је био планиран од 21. до 24. априла, ове године неће бити одржан, објавио је Београдски сајам.

ОТКАЗАНА ЈОШ ЈЕДНА МАНИФЕСТАЦИЈА: Ове године и без сајма грађевинарства

Foto: Tanjug

Сајам је отказан због, како је наведено, непостојања услова да се на професионалан начин обаве припреме за организовање ове манифестације.

- И поред огромних напора да се избори са последицама и околностима које је ковид-19 донео сајамској делатности, не постоје услови да се ова изузетна сајамска манифестација са УФИ лиценцом и један од носећих стубова Београдског сајма, одржи на начин и у формату који се од ње очекују - поручују са Београдског сајма.

- Београдски сајам и Међународни сајам грађевинарства наставиће да партнере, сараднике и излагаче мотивишу да сви заједно, као и до сада, буду ослонац грађевинске индустрије у Србији и региону.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!