"ПОПИЛА САМ ЛЕК ОД УЗБУЂЕЊА" Добитница стана за "Новости": Имала сам осећај да ће извући моју коверту (ФОТО)

ПРАТИЛА сам извлачење, када сам видела да је извучена моја коверта нисам могла да верујем. Попила сам лек од узбуђења, јер имам повишен притисак - рекла је за "Новости" Мирјана Вујовић из Матарушке бање, добитница двособног стана у Београду у насељу "Земунске капије".

ПОПИЛА САМ ЛЕК ОД УЗБУЂЕЊА Добитница стана за Новости: Имала сам осећај да ће извући моју коверту (ФОТО)

Фото: Г.Ш.

Мирјана нам је открила да до сада није учествовала у наградним играма, а да су сви породично скупљали рачуне.

- Послала сам око 50 коверти. Имала сам осећај да ћу да добијем неку од награда, али нисам веровала да ће то бити вечерас - истиче Мирјана.

На питање коме ће нови дом бити у Земуну, срећна добитница одговара:

- Ја сам пред пензијом и нећу се селити сигурно, још ћемо да видимо ко ће живети у стану. Имам ћерку и сина, који није ожењен. Договорићемо се - каже нам кроз осмех Мирјана.

Фото: Г.Ш.

Мирјана са породицом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу