ДАНАС ПОСКУПЉУЈЕ СТРУЈА: Ево колика је цена киловата
СТРУЈА у Србији ће од данас поскупети за 3,4 одсто.
Фото: Депоситпхотос
Просечна цена струје за купце који имају право на гарантовано снабдевање по регулисаним ценама, а реч је о домаћинствима и малим купцима, износиће 7,867 динара по киловат-часу, без такси и пореза.
Сагласност за повећање на захтев ЕПС-а дала је Агенција за енергетику у децембру прошле године.
Претходно поскупљење електричне енергије било је 1. децембра 2019. године, када је струја поскупела за 3,9 одсто.
Препоручујемо
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)