ДРЖАВА ПРОДАЈЕ КУЋУ ЗА ДВЕ ХИЉАДЕ ЕВРА: У понуди и стан на Савском венцу од 372 квадрата, ево како да доставите понуду
РЕПУБЛИЧКА дирекција за имовину (РДИ) понудила је на продају 31 државну некретнину, а највиша почетна цена од 2,5 милиона евра је за објекат од 372 квадратна метра на београдској општини Савски венац.
Фото: Принтсцреен
За комплекс непокретности у Раљи цена је 995.000 евра је за комплекс у Раљи док је зграда пословних услуга у Пожаревцу понуђена је за 225.000 евра.
У Пироту су понуђене шлепер хала за 141 хиљаду евра, зграда техничких услуга за 167 хиљада евра и ремонтна хала за 174 хиљаде евра.
Најнижа почетна цена је за државну некретнину - породичну стамбену зграду у Бајмоку и она износи 1,9 хиљада евра.
Државне некретнине које се продају налазе се и на територијама општина Прешево, Сокобања, Горњи Милановац, Ражњу, Неготину, Ариље, Параћин, Лозница, Кикинда, Апатин, Бечеј, Смедеревска Паланка, као и градова Ниш, Крушевац, Зрењанин и Крагујевац.
Некретнине се продају прикупљањем писаних понуда које се могу доставити до 11. јанура.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СЛЕДИ ОПОРАВАК, АЛИ НЕ БАШ БРЗ: Економски стручњаци предвиђају раст БДП од 3-4 одсто
25. 12. 2020. у 13:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)