БИГЗ ПРОДАЈЕ ЗГРАДУ: Заказана седница акционара

С.Б.

18. 11. 2020. у 18:07

БИГЗ Публисхинг ад одржаће 10. децембра ванредну седницу скупштине на којој ће се одлучивати о продаји дела своје имовине. Позив акционарима објављен је на сајту Београдске берзе. У њему се види намера овог предузећа да објекте прода београдској фирми МПП Бигз.

БИГЗ ПРОДАЈЕ ЗГРАДУ: Заказана седница акционара

Фото: Н. Фифић

Предлаже се продаја дела који ово акционарско друштво има у пословној згради у Булевару Војводе Мишића 17 у Београду, зграде Експедиције на истој локацији, као и права коришћења на више катастарских парцела.

МПП Бигз основан је почетком априла ове године а једини члан овог друштва са ограниченом одговорношћу је кипарски МПП Бигиз ЦY Лимитед из Никозије.

БИГЗ Публисхинг је у власништву Нове школске књиге која има 76,7 одсто акција, државни Акционарски фонд поседује 4,3 одсто акција, док је остатак у власништву физичких лица.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

ХЛАДАН ТУШ ИЗ БАРСЕЛОНЕ: Евролига задала ударац Звезди и Партизану, ово се „вечитима” неће свидети!