ОБЕЛЕЖЕНИ ДАНИ ПРОКУПЦА: Од Министарства пољопривреде за вино три пута више пара
15. 10. 2020. у 14:31
МИНИСТАРСТВО пољопривреде ове године издвојило је три пута више пара за виноградарство, него прошле године.
Повезане вести
Шта је Вучић поклонио Сергеју Лаврову, а шта је добио наш председник? (ФОТО)
Председник Србије Александар Вучић поклонио је руском шефу дипломатије Сергеју Лаврову приликом сусрета неколико флаша српског вина и табакеру, а заузврат је од Лаврова добио књигу о чувеној московској Третјаковска галерији.
18. 06. 2020. у 17:47
ПОСУЛИ СТЕ ВИНО НА ТЕПИХ: Очистите флеку уз помоћ - пегле
ДОМАЋИЦЕ добро знају колико је тешко очистити мрље од црног вина, а нарочито са тепиха. Али покушајте помоћу пегле.
10. 07. 2020. у 17:21
Најновије из рубрике
И ОД ВИШКА БОЛИ ГЛАВА: Богат род воћа ове сезоне мучи произвођаче
ПРВО полувреме је одлично, друго је - обећавајуће. Овако се у најкраћем може говорити о овогодишњем пољопривредном роду.
15. 07. 2026. у 18:00
ПОСЛОДАВЦИ СВЕ ВИШЕ ТРАЖЕ РАДНИКЕ: Ова занимања су најтраженија, а једно се плаћа чак 180.000 динара
ТРЖИШТЕ рада у Србији показује прве знаке опоравка након прошлогодишњег успоравања.
15. 07. 2026. у 17:47
ЗАНЕМАРЕНА ДУГМАД: Ваш аутомобил крије тајну за уштеду горива и расхлађивање - Ово нисте знали!
САВРЕМЕНИ аутомобили опремљени су бројним функцијама које вожњу чине удобнијом и безбеднијом, али многе од њих остају неискоришћене јер возачи нису сигурни чему заправо служе. Док већина без размишљања користи команде за радио, навигацију или подешавање температуре, поједина дугмад остају занемарена иако могу имати веома важну улогу у свакодневној вожњи.
15. 07. 2026. у 17:01
ЦЕНЕ ЕКСПЛОДИРАЛЕ! Телад пробила границу од 1.000 динара, ево где је стање најдраматичније
ЦЕНЕ стоке на домаћем тржишту бележе различита кретања током друге седмице јула. Док су у појединим крајевима Србије поскупели телад, прасад и јагњад, на неким тржиштима забележен је пад цена појединих категорија говеда и свиња.
15. 07. 2026. у 16:46
ОВО ЈЕ ПРАВА МЕРА, ТВРДЕ СТРУЧЊАЦИ: Ево колико новца увек треба имати на рачуну - Циљ није да рачун увек буде "пун"!
МНОГИ верују да је најбоља финансијска стратегија држати што више новца на текућем рачуну. Међутим, финансијски саветници упозоравају да ни премали ни превелики салдо нису добро решење.
15. 07. 2026. у 16:23
drug Čabor
15.10.2020. 15:02
директорка УСАИД канцеларије je управу, само треба јој појаснити да најбоља српска вина долазе са Косова и Метохије!