ЕВО КАДА СТИЖЕ ПРВИХ 155 ЕВРА ЗА ЗАПОСЛЕНЕ: Министар финансија објаснио како ће се све одвијати
ВЛАДА Србије данас је усвојила правни оквир за спровођење новог пакета економских мера за помоћ привреди.
Фото: Инстаграм
Овим поводом огласио се министар финансија Синиша Мали.
- Данас смо на седници Владе Републике Србије усвојили правни оквир за спровођење новог пакета економских мера за помоћ привреди - написао је на свом Инстаграм налогу министар финансија.
- Првих 155 евра за запослене стиже до 10. августа, а друга уплата у септембру. Такође, за један месец су одложени порези и доприноси на зараде.
- Сви привредници коју су већ користили мере, су аутоматски пријављени, а новоосновани привредни субјекти треба да се пријаве до 15.9. тако што ће у пореској пријави као датум доспећа пореза и доприноса на зараде ставити 5. јануар 2021. године - закључио је министар.
Препоручујемо
МАЛИ О ДРУГОМ ПАКЕТУ: Ево колико је “тешка” подршка привреди и грађанима
30. 07. 2020. у 15:41
ВЛАДА СУТРА О ЕКОНОМСКОМ ПАКЕТУ: Синиша Мали најавио да ће фирме које су већ користиле помоћ аутоматски бити пријављене
29. 07. 2020. у 09:00 >> 11:12
МАЛИ САОПШТИО ДОБРЕ ВЕСТИ: Уплата запосленима ће бити извршена до 10. августа, за оне са средњом школом 20 хиљада динара
25. 07. 2020. у 09:39 >> 10:24
БЕЗ СМАЊЕЊА ПЕНЗИЈА И ПЛАТА: Синиша Мали о примањима у јавном сектору
25. 07. 2020. у 11:20
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (5)