ОВАЈ ГРАД ДЕЛИ БЕСПЛАТАН НОВАЦ: Ево ко има право на 50 евра
ПОДИГНУТ је цензус како би што више грађана могло да оствари право на новчани поклон од 50 евра.
Фото: Профимедиа
Град Копривница и ове године обрадоваће бројне суграђане божићним бонусима. Уочи овогодишње поделе, подигнут је цензус како би што више грађана могло да оствари право на новчани поклон од 50 евра. Подела креће 1. децембра, а до тада је потребно прикупити одговарајућу документацију и потврдити право на овај божићни бонус из градске касе.
Како наводе из градске управе, божићни бонуси су намењени пензионерима са пензијом до 550 евра, корисницима националне накнаде за старија лица, особама са инвалидитетом које примају инклузивни додатак прве, друге и треће категорије подршке, родитељима-неговатељима, као и незапосленим хрватским бранитељима из Домовинског рата и члановима њихових породица.
Пензионери и корисници националне накнаде за старија лица бонус ће преузимати у згради Градске управе према утврђеном распореду, док ће особама са инвалидитетом износ бити уплаћен директно на банковни рачун.
(Бизнис Курир/Пословни дневник)
Препоручујемо
У периоду од јануара до априла: Русија повећала извоз гаса у Европу преко Турског тока
01. 05. 2026. у 16:27
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)