"ДАНАС СМО НАПРАВИЛИ ВАЖАН КОРАК КА ЕXПО 2027" Мали: Београд ће бити центар света, а Србија домаћин за памћење

В. Н.

11. 08. 2025. у 15:48

ПОТПИСАЛИ смо уговор са Међународним бироом за изложбе о свим привилегијама и погодностима за учеснике Еxпо 2027 у Београду, изјавио је министар финансија Синиша Мали.

ДАНАС СМО НАПРАВИЛИ ВАЖАН КОРАК КА ЕXПО 2027 Мали: Београд ће бити центар света, а Србија домаћин за памћење

Foto: Instagram/mali_sinisa

- Данас смо направили важан корак ка Еxпо 2027! Потписали смо уговор са Међународним бироом за изложбе о свим привилегијама и погодностима за учеснике овог догађаја у Београду. Ово је правни оквир који важи на свим светским изложбама, заснован на Конвенцији из 1928. године. До 1. децембра 2026. предаћемо кључеве павиљона свим учесницима, а очекујемо од 120 до 130 земаља! Београд ће бити центар света, а Србија домаћин за памћење - објавио је Мали на Инстаграму.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)