НУДЕ 1.200 КВАДРАТА У ЛЕШТАНУ: Продаје се земљиште - ово је почетна цена

Јована Манић

17. 03. 2025. у 17:27

РЕПУБЛИЧКА дирекција за имовину продаје земљиште у Гроцкој, у насељу Лештане, површине око 1.200 квадрата.

НУДЕ 1.200 КВАДРАТА У ЛЕШТАНУ: Продаје се земљиште - ово је почетна цена

Фото: С. Костић

Земљиште се продаје путем прикупљања писаних понуда.

Површина је у јавној својини Републике Србије, означена бројем 369/12, нема излаз на пут и припада зони привредно-комерцијалне делатности. Цела парцела се продаје по цени од 4,4 милиона динара, односно 3.694 динара по квадрату.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)