АКО ВАМ СТИГНЕ ОВАЈ РАЧУН ЗА СТРУЈУ НЕ ПЛАЋАЈТЕ НИКАКО: ЕПС упозорава - у току је превара

Новости

10. 03. 2025. у 18:18

ЕЛЕКТРОПРИВРЕДА Србије (ЕПС) је данас саопштила да је у току покушај преваре мејловима у којима је злоупотребљено име, лого и назив домена компаније.

АКО ВАМ СТИГНЕ ОВАЈ РАЧУН ЗА СТРУЈУ НЕ ПЛАЋАЈТЕ НИКАКО: ЕПС упозорава - у току је превара

Рачуни ће бити увећани

Како је истакнуто, ЕПС никада купцима не шаље обавештења са линковима за плаћање, преноси Бета.

Кликом на линк из тог мејла, послатог са инфраструктуре која не припада ЕПС, грађани се преусмеравају на лажну интернет страницу компаније, на којој се захтева унос личних података.

Корисницима који евентуално добију такав мејл ЕПС саветује да не отварају линкове, не уносе своје податке и не наседају на превару.

ЕПС је о овим фишинг мејловима обавестио Национални ЦЕРТ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита

ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита

ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.

18. 12. 2025. у 16:38

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

СКАНДАЛ! Хрватска банка кажњена са 1.5 милиона €: Апликацијом ПРЕНОСИЛИ и ЧУВАЛИ све што је инсталирано на мобилним телефонима корисника