ПРОМЕНИЋЕМО ЛИЦЕ НАШЕ ЗЕМЉЕ: Вучић - "Експо је мој сан, мој живот, испуњење свега онога за шта смо се борили све ове године"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да ће покушати да просечна плата у Србији буде 1400 еура што ће променити нашу земљу.
FOTO TANJUG/ MARKO ĐOKOVIĆ/
- Променићемо лице наше земље, али морамо да покушамо да до краја 2027. наша просечна плата буде 1.400 евра. То је онда промењена и другачија земља. Тад биће другачији и избор људи. Тад могу да дођу и неки други да владају. Експо је мој сан, мој живот, испуњење свега онога за шта смо се борили све ове године и кад ћемо моћи да подвучемо црту и кажемо "то је оно што смо урадили". - рекао је председник
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)