НОВА ПРОДАЈА „ВРШАЧКЕ ПИВАРЕ“: Почетна цена мања за 60 милиона динара

Јелена Баљак

16. 01. 2025. у 06:30

ПОСЛЕ неуспелог покушаја продаје „Вршачке пиваре“ средином децембра, када се ни један купац није јавио, Агенција за лиценцирање стечајних управника огласила је нову лицитацију за 31. јануар.

НОВА ПРОДАЈА „ВРШАЧКЕ ПИВАРЕ“: Почетна цена мања за 60 милиона динара

Фото: Ј.Ј.Баљак

Почетна цена сада је за 60 милиона динара мања и износи 137,3 милиона.

Предмет продаје је цео фабрички комплекс од 16.500 квадрата у Булевару Жарка Зрењанина у Вршцу, који се, иначе, налази под заштитом као део Историјског језгра града.

„Вршачка пивара“ најстарија је у Србији. Датира из 1742. године, а у стечају је од 2010. године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.

17. 12. 2025. у 15:34

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

СЕКА ПОСЛЕ 43 ГОДИНЕ ПРОГОВОРИЛА О ИНТИМНИМ СЦЕНАМА: Након тога сам завршила у болници