ПОГЛЕДАЈТЕ КАКО ИЗГЛЕДА НОВИ "ФИЈАТ ГРАНДЕ ПАНДА": Вучић се провозао новим аутомобилом! "Стартан и снажан, иде 150 км/х" (ВИДЕО)

22. 07. 2024. у 17:28

ПРИЛИКОМ инаугурације нових производних линија за будућу производњу електричних возила у модернизованој фабрици "Стелантис" у Крагујевцу, председнику Вучићу представљен је нови модел "фијат гранде панда".

ПОГЛЕДАЈТЕ КАКО ИЗГЛЕДА НОВИ ФИЈАТ ГРАНДЕ ПАНДА: Вучић се провозао новим аутомобилом! Стартан и снажан, иде 150 км/х (ВИДЕО)

Фото: Н. Скендерија

- Не могу вам описати колико сам срећан данас. Снови се остварују. Ово је велики дан за Крагујевац, за Шумадију и за целу Србију. Очекујем да ће овај модел Фиата бити веома успешан - рекао је Вучић.

Танјуг Раде Прелић

 

Председник је питао да ли је стартан и снажан, и добио је потврдан одговор.

Колико може да иде? - питао је Вучић, на шта су му рекли - 150.

Председника су потом кратко провозали аутомобилом.

Пре церемоније, председник Вучић је обишао радове на изградњи северне обилазнице око Крагујевца, која треба да споји Кра­гу­је­вац с Мо­рав­ским ко­ри­до­ром и ауто-пу­тем "Ми­лош Ве­ли­ки".

Председник Вучић је јуче изјавио је да ће данас у Крагујевцу "Стелантис" покренути пробну производњу новог електричног модела "фијат гранде панде", као и да ће за два месеца кренути и серијска производња.

БОНУС ВИДЕО: НОВА ПАНДА ИЗ КРАГУЈЕВЦА: Погледајте први електрични ауто за светско тржиште

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

АЛК Гроуп: успех, иновације и награде за најбоље