СРПСКИМ ТАГОМ И КРОЗ ЦРНУ ГОРУ: Јединствени систем наплате путарине
ОД данас са српским тагом може се плаћати путарина и на ауто-путевима у Црној Гори, саопштило је јуче Јавно предузеће "Путеви Србије". Корисници српског тага моћи ће да га користе на ауто-путу Подгорица-Колашин и тунел Созина.
Foto: архива ВН
Све информације о начину преконфигурације и регистрације новог тага могу да се преузму на страници хттпс://толл4алл.цом/рс, позивом на Кориснички центар 0800 111 004 (24/7), као и на друштвеним мрежама ЈП "Путеви Србије".
- Од јула прошле године српски тагови функционишу у Северној Македонији, док се активно ради на повезивању са наплатним системима у Хрватској, Републици Српској, Федерацији БиХ и Грчкој, које очекујемо ускоро - кажу у "Путевима"
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година
ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.
06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)