ПРЕДАТ СА РЕМОНТА ДРУГИ ДИЗЕЛ МОТОРНИ ВОЗ: Наставак успешне сарадње између Србијавоза и Желвоза

Андријана Нешић

19. 04. 2024. у 13:14

Вишегодишња сарадња на пољу ремонта возних средстава које Србијавоз има у поседу и даље се развија и наставља. Ова сарадња подразумева испуњавање свих захтева Србијавоза на пољу безбедности саобраћаја као и примену нових решења и супституцију постојећих како би се продужио експлоатациони век постојећих возних средстава.

ПРЕДАТ СА РЕМОНТА ДРУГИ ДИЗЕЛ МОТОРНИ ВОЗ: Наставак успешне сарадње између Србијавоза и Желвоза

Фото: Новости

Данас, 19. 4. 2024. године, предат је са ремонта други дизел моторни воз серије 710 који Србијавоз користи за превоз путника на пругама које нису електрофициране од укупно четири на којима Желвоз врши ревизију по једном од Уговора које имамо са Србијавозом.

Такође сарађујемо и у ревизијама и у одржавању електромоторних возова серије 412/416 које тренутно користи Србијавоз. Осим одржавања надамо се да ће нам Србијавоз дати поверење и у пројектовању и у реконструкцији, а тиче се примене нових техничких решења и реконструкције погонских елемената на дизел моторном возу серије 711. Ово ће за Желвоз представљати ново поглавље до сад успешне сарадње и на обострано задовољство.

Фото: Новости

Очекују нас нови изазови у пословању и развоју за које смо спремни и оспособљени.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ХУМСКА ЗАВИЈЕНА У ЦРНО! Преминуо легендарни фудбалер Партизана