НОВА ЕРА ПОСЛОВАЊА КОМПАНИЈЕ MAXBET: Од јануара послују у оквиру компаније Flutter International
Компанија MaxBet, једна од водећих omnichannel компанија за клађење и игре на срећу у Србији, започела је у јануару пословање у оквиру компаније Flutter International.
Фото: Промо
Ова сарадња означава кључни корак на путу ка иновацијама и лидерству у индустрији игара на срећу.
- Велика ми је част и задовољство што можемо да пожелимо добродошлицу свим члановима MaxBet тима у Flutter International породицу. Заједно смо спремни да искуство играча подигнемо на виши ниво, комбинацијом локалне експертизе MaxBet-а са нашим капацитетима и технологијом, и да на тај начин омогућимо MaxBet-у да постане број 1 у Србији и оствари изузетан успех на тржиштима Босне и Херцеговине, Црне Горе и Северне Македоније. За нас заједно IT’S GAME ON – игра управо почиње и препуна је нових могућности, победничких потеза и прилика за раст“ - изјавио је Daniel Taylor, ЦЕО Flutter International компаније приликом посете MaxBet-у у Београду, поводом обележавања првог дана пословања у оквиру Flutter International породице.
Ова стратешка сарадња означава увод у нову еру пословања компаније MaxBet, обећавајући изузетне бенефите, како за играче, тако и за запослене. Партнерство са компанијом Flutter International представља синергију између два лидера у индустрији, у оквиру које се комбинује локално искуство MaxBet-а са глобалним ресурсима и експертизом Flutter International-а.
- Игра је почела и ми је сада играмо заједно у регионима који имају највећи потенцијал у Европи и где је кључно присуство у малопродаји, а то је нешто у чему је MaxBet изузетан. Ова стратешка аквизиција за нас представља доказ апсолутне посвећености пружању најбољег могућег корисничког искуства играчима, и сада, заједно са компанијом Flutter, имамо прилику да подигнемо игру на још виши ниво“ - изјавио је Саво Бакмаз, ЦЕО компаније MaxBet.
MaxBet уз Flutter International као савршеног партнера овим кораком започиње путовање које ће трансформисати свет клађења и игара на срећу код нас, отварајући врата не само за напредак у индустрији, већ и за развој свих запослених у компанији.
Препоручујемо
САД ПОМЕРИЛЕ РОК: Продаје се међународна имовина руског енергетског гиганта
26. 02. 2026. у 22:18
"СПОРАЗУМ СТОЛЕЋА": Индија смањује царине на европске аутомобиле са 110 на 40 одсто
26. 02. 2026. у 21:48
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)