ВАЖНА ИНФОРМАЦИЈА ЗА ГРАЂАНЕ: Портал "Увид у рачун" поново ради - Омогућено преузимање уплатнице и плаћање
ПОРТАЛ "Увид у рачун" поново ради за преузимање е-рачуна и електронско плаћање. На порталу су доступни рачуни за децембар 2023. године, као и архива рачуна и уплата током претходне три године, уз детаљан преглед потрошње по зонама и тарифама.
Фото: Принтскрин
- Сви децембарски рачуни достављени су и "Пошти Србије", а рок за попуст за редовно плаћање је 29. јануар – саопштио је данас ЕПС.
- Грађанима је за рекламације поново на услузи и кол-центар ЕПС. Напомињемо, дигитална претња ни у једном тренутку није угрозила процес производње електричне енергије, нити безбедност података наших купаца.
ЕПС, како додају, предузима опсежне мере како би осигурао да се овакви инциденти не понове. Подизање нивоа дигиталне безбедности, као кључног приоритета, због захтевних процедура, величине и сложености система, условило је постепено враћање ИКТ система у функцију. Из овог предузећа поново су се захвалили корисницима на стрпљењу и извинили се због потешкоћа при коришћењу њихових услуга и сервиса.
Препоручујемо
ЕКОНОМСКИ НАПРЕДАК АРАНЂЕЛОВЦА: Плате готово утростручене, незапосленост доста смањена
12. 03. 2026. у 10:43
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)