ХАВАРИЈА НА КОПУ У КОЛУБАРИ: Министарка Ђедовић у РБ, у току утврђивање узрока несреће (ФОТО)
НА копу Колубара вечерас је дошло до хаварије неутврђеног степена, речено је Танјугу у Министарству рударства и енергетике.
Фото принтскрин instagram/dubravka.djedovic
Како наводе, последице хаварије још нису познате, а министарка Дубравка Ђедовић је стигла на коп у Колубари.
Према првим информацијама, угрожен је један од великих багера за копање угља. Наиме, прорадило је клизиште у његовој близини.
У току је утврђивање узрока хаварије.
Снабдевање струјом није угрожено.
Препоручујемо
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)