ВЛАДА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Цене ових намирница неће бити повећаване
ВЛАДА Србије је данас донела одлуку о поскупљењу кристал шећера који ће коштати 109,99 динара по килограму, као и свежег пилећег месо чија ће цена бити 319 динара по килограму.
Фото: Shutterstock/Илустрација
Влада је, такође, забрану извоза млека продужила до краја октобра, а укинила забрану извоза дизела.
Уредба о забрани извоза млека продужена је до 31. октобра.
Измењена су ограничења цена за неке производе.
Када је реч о ценама намирница, укинуто је ограничење цена за млеко са 2,8 одсто млечне масти, али ће марже на сва млека бити 10 процената.
Максимална малопродајна цена дуготрајног млека од 2,8 одсто млечне масти у паковању од једног литра раније је била ограничена на 120 динара.
Цене уља, брашна и свињског меса остају исте.
Цена килограма кристал шећера је раније била ограничена на 102,99 динара, а пилетине у продавницима 299,99 динара.
БОНУС ВИДЕО: Јунак спасао Скопље од нових жртава - Ко је био Максим који је први подвижник Вечерњих новости
Препоручујемо
УСЛИКАНЕ НА ИСТОМ МЕСТУ: Слобода са женом њеног бившег - и она је позната глумица (ФОТО)
29. 09. 2022. у 15:11 >> 08:28
ЛАПСУС ВОДИТЕЉКЕ РТС-а: Због овог гафа постала хит на мрежама (ВИДЕО)
29. 09. 2022. у 13:56
СКИЈАЊЕ ОД 1.000 ДО 5.000 ЕВРА: Аутобуски превоз скупљи за 50 одсто
30. 09. 2022. у 10:00
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)