БИЋЕ ЈОШ ВЕЋЕ КАМАТЕ: У дозвољени минус само ако морате
ГОТОВО 240.000 текућих рачуна, према последњим подацима Удружења банака Србије, било је у недозвољеном прекорачењу. У питању је најскупљи банкарски производ, чија је камата чак изнад 29 одсто.
Фото: Н. Фифић
Просечна провизија на дозвољени минус по текућем рачуну у банкама које послују код нас, по последњој статистици Народне банке Србије износи 28,81 проценат. Стручњаци очекују да ће у мору поскупљења и овај кредит ускоро коштати још више, па саветују клијенте да га користе само у нужди.
Више о овој теми читајте сутра у штампаном издању "Вечерњих новости".
Фото: Новости
Препоручујемо
"ПРОДАЈ ДОЛАРЕ, КУПУЈ ЗЛАТО": Централне банке мисле да Америка постаје ризична
01. 07. 2026. у 16:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (1)