КРИЗА УДАРА И НА РЕКРЕАЦИЈУ: Немци због поскупљења струје хладе воду у базенима

Новости онлајн

02. 05. 2022. у 21:05

КАКО би се смањили трошкови енергије, у Немачкој мора да се хлади вода у базенима, преноси ТВ канал "Дас Ерсте".

КРИЗА УДАРА И НА РЕКРЕАЦИЈУ: Немци због поскупљења струје хладе воду у базенима

ГО ОБРЕНОВАЦ

Вода мора да се загреје на пријатну температуру од 26-30°Ц за посетиоце, али ако је охладите за само два степена, можете уштедети до 25% енергије, каже Ан-Кристине вон Кетер из Немачког удружења за индустрију купалишта.

Неки оператери базена су подигли и цену улазнице, док се други плаше да ће због својих поступака изгубити муштерије и чекају развој ситуације, наводи ТВ канал.

(Спутњик)

БОНУС ВИДЕО: 

ЛАНСИРАЊЕ "КАЛИБРА": Руси објавили снимак удара на украјинске положаје

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (1)

ЦЕЦА МЕ ЗВАЛА ДА ЖИВИМ КОД ЊЕ: Слађа Алегро завршила на улици, кућа страдала у поплави