ТО ЈЕ НАЈВАЖНИЈА СТВАР КОЈУ ТРЕБА ДА УРАДИМО: Мали - "Од 1. јануара 300.000 за прворођено дете"
МИНИСТАР говорио је данас на Првој телевизији о мерама подршке наталитету, и истакао да нам не значе пуно сви ауто-путеви који су изграђени ако се по њима нико неће возити.
Фото: Инстаграм
Он је још једном рекао да Србија има новца за мере подршке наталитету, и да је Србија јуче на рачуну имала 315 милијарди динара.
Мали каже да ће тај новац пре свега добро доћи као помоћ младим родитељима да плате учешће за станове, како би могли да се скуће.
- Веома је важно да ово буде активност са правим резултатом, дакле да имамо више деце. Јесте то велики новац, али и није, пошто нам је ово приоритет свих приоритета. Важно је да скуп мера буде прави, и да доведе до повећања наталитета - истиче Мали.
Препоручујемо
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)