КИЛОГРАМ И ДО 250 ДИНАРА: Купинари задовољни откупном ценом
БЕРБА купина је у пуном јеку, а произвођаче је обрадовала овогодишња откупна цена која је пет до осам пута виша него лањска и износи 250 динара.
Фото Танјуг
Временски услови ће се одразити и на приносе овог плода, као што су и на друго воће и поврће.
- Род ће ове године бити умањен због суше - истичу произвођачи. - Србија има велики број купињака и квалитет је веома добар.
Малинари су, такође, задовољни откупном ценом. Како наводе, отворило се и америчко тржиште коме је потребно 40.000 тона овог воћа. Добро ће проћи и произвођачи и хладњачари.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 22:00
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)