ЦЕНА БИТКОИНА ПОНОВО РАСТЕ: Тржиште криптовалута се након турбулентне недеље стабилизује
НАЈПОПУЛАРНИЈЕ светске криптовалуте су, након што је тржиште криптовалута прошло кроз турбулентну недељу "корекције" цена, поново стабилно.
Фото: Депоситпхотос
Биткоином, најпознатија криптовалута на свету, се јутрос тргује по цени од 37,177 долара, што је раст од око 0,79 одсто према подацима сајта цоиндеск. Тржишна капитализација се такође опоравила и тренутно износи око 697.16 милијарди долара.
Друга најпопуларнија криптовалута на свету, етхереум је у последња 24 сата порасла нешто више од 1 одсто, и њом се тргује по цени од 2,677 долара.
Остатак тржишта се од јутрос већински зелени, што указује да се ситуација стабилизовала, што значи да се поверење инвеститора вратило.
(Блиц.рс)
Препоручујемо
ПОРЕЗ НА КРИПТОВАЛУТЕ У СРБИЈИ: Почиње примена Закона о дигиталној имовини
17. 05. 2021. у 21:14
МАСК ОТКРИО ДА ИМА АСПЕРГЕРОВ СИНДРОМ: Као водитељ ток-шоуа признао гледаоцима
09. 05. 2021. у 11:12
ТРАМП ЖЕСТОКО ПРЕТИО ИРАНУ, ПОМЕНУО И СРБИЈУ: Амерички председник оборио рекорд, говорио скоро два сата пред Конгресом
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поставио је рекорд у најдужем говору о стању нације, који је трајао један сат и 50 минута, надмашивши рекорд који је Бил Клинтон поставио током свог последњег обраћања 2000. године.
25. 02. 2026. у 07:31
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)