ПРОДАЈА ИЗ СТЕЧАЈА: "Трудбеник" нуди 12 станова

"КМГ Трудбеник" у стечају понудио је на продају 12 станова у Београду по почетним ценама од 18,8 до 36,3 милиона динара, објавио је стечајни управник.

ПРОДАЈА ИЗ СТЕЧАЈА: Трудбеник нуди 12 станова

Фото: А. Станковић

Станови су у Далматинској улици. Најскупљи је 95 квадратних метара површине, а најјефтинији има 46 квадрата. Заинтересовани понуде могу да доставе до 21. јуна када ће бити и отворене.

Стечајни управник је дужан да прихвати највишу достављену понуду, уколико је она изнад половине процењене вредности предмета продаје. Ако највиша достављена понуда износи мање од половине процењене вредности предмета продаје, стечајни управник је дужан да пре прихватања такве понуде добије сагласност одбора поверилаца.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

ПРЕВИШЕ ЈЕ ЛЕПА, ЖЕЛИМ ЊЕН СКАЛП! Брижит пуца од љубоморе, жене види као претњу: Неће доћи у Јелисејску палату!

"ПРЕВИШЕ ЈЕ ЛЕПА, ЖЕЛИМ ЊЕН СКАЛП!" Брижит пуца од љубоморе, жене види као претњу: "Неће доћи у Јелисејску палату!"

УТИЦАЈНИ француски новинар Флоријан Тардиф у својој новој књизи тврди да је Брижит Макрон уверена да су све жене потенцијалне претње њеном браку, те да желе да заведу њеног супруга Емануела Макрона.

25. 05. 2026. у 11:20

Коментари (0)

СРБИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Незабележено дивљање хулигана, свет у шоку (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО СНИМАК)