ДИГИТАЛИЗАЦИЈА И ЛАНЦИ ДОБАВЉАЧА ФОКУС СКУПА: InterConnect Executive Summit крајем септембра у Београду

В.Н.

01. 09. 2022. у 14:28

БЕОГРАД ће 28. и 29. септембра бити домаћин једног од најзначајнијих бизнис догађаја на Западном Балкану „InterConnect Executive Summit“!

ДИГИТАЛИЗАЦИЈА И ЛАНЦИ ДОБАВЉАЧА ФОКУС СКУПА: InterConnect Executive Summit крајем септембра у Београду

Фото: ICES

Овај глобални скуп организују Привредна комора Србије (ПКС) и Коморски инвестициони форум Западног Балкана (КИФ ЗБ 6) у сарадњи са компанијом Convestenics доо Београд (која је подржана од стране немачке компаније MLE GmbH), а на једном месту окупиће представнике пословне заједнице региона, малих и средњих предузећа, менаџмента водећих глобалних компанија, као и експерте у области дигитализације и ланаца снабдевања. 


Фокус самита биће на дигиталној трансформацији пословања, интернационализацији и управљану добављачким ланцима.  Како се очекује, у Београду ће се током два дана састати више од 200 директора компанија, преко 20 водећих иностраних стручњака из аутомобилске, прехрамбене, ИТ и других индустрија. Они ће бити у прилици да се повежу, договоре нове послове, пронађу инвестиционе партнере,  али и да размене искуства о најновијим трендовима, изазовима и решењима у области економије, глобалне трговине и индустрије.

О процесима снабдевања, ланцима добављача и искуствима у регионалној сарадњи говориће Оливер Фриле, директор у компанији INEOS Аутомотиве и Фердинанд Виланд, директор набавке и ланаца снабдевања у компанији Thyssenkrupp Automotive Technology, а превиђено је и низ занимљивих презентација ИТ експерата на пољу развоја софтвера и дигиталне трансформације. 


Западни Балкан све је привлачнија инвестициона дестинација, али и место где европске компаније премештају производњу са далеких тржишта. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину