НАОРУЖАЈТЕ СЕ СТРПЉЕЊЕМ: На овом граничном прелазу чека се сатима
КИША која тренутно пада у Шумадији, Поморављу, западним и северним пределима Србије доноси теже и захтевније услове за вожњу, упозорава АМС С.
Фото Танјуг
На путевима у шумским подручјима јачи пљускови поред мокрих коловоза доносе одроне и наносе земље на коловозу због којих постоји већа опасност од проклизавања возила, те АМС саветује опрезну и спорију вожњу.
Радови на деоници Степојевац - Лазаревац продужени су до 25. маја и одвијаће се од 7 до 17 часова, а саобраћај ће се због тога одвијати наизменичним пропуштањем возила из оба
смера, уз семафорску сигнализацију.
Према последњим информацијама Путева Србије на наплатним станицама нема задржавања, а нема задржавања ни на путничким терминалима граничних прелаза.
На теретним терминалима се чека на излазак из земље и то на Хоргошу 150 минута, на Келебији 300 минута, на Батровцима и Шиду 180 минута.
Препоручујемо
Шта ако видите муњу, а гром се чује за 3 секунде? А да ли телефон привлачи ударе?
03. 06. 2026. у 20:37
ДАНИ НИКОЛЕ ТЕСЛЕ 2026: Научници, писци и деца у славу великог проналазача
03. 06. 2026. у 19:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)