УПОЗОРЕЊЕ ВОЗАЧИМА: Интензивни пљускови отежавају вожњу, нормализован саобраћај на обилазници око Београда
17. 05. 2021. у 18:52
У ВЕЋЕМ делу земље време је облачно, местимично са кишом, а у Војводини, западној Србији, Београду и Шумадији могући су интензивни пљускови који у великој мери могу отежати вожњу, саопштено је данас из АМСС.
Повезане вести
ЈАКО НЕВРЕМЕ У БЕОГРАДУ: Хаос у престоници - пљускови са грмљавином, најављен и град! (ВИДЕО)
КАКО је и најављивано, невреме је стигло у Београд!
17. 05. 2021. у 16:07 >> 16:17
КОЛАПС У БЕОГРАДУ: Због невремена настао метеж у саобраћају - овде су највеће гужве (ФОТО)
ЈАКО невреме погодило је овог поподнева Београд, а на улицама престонице настао је колапс.
17. 05. 2021. у 16:07
НА СНАЗИ НАРАНЏАСТИ МЕТЕОАЛАРМ: Ново невреме пред нама - Падаће и град, очекује нас ветар олујне јачине!
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод (РХМЗ) саопштио је да су данас у Србији локално могуће краткотрајне временске непогоде - обилнији пљускови са грмљавином, појава суградице и града и јак, краткотрајно и олујни западни и северозападни ветар.
17. 05. 2021. у 08:24
ДЕВОЈКЕ ПРОЛЕТЕЛЕ КРОЗ ШОФЕРШАЈБНУ АУТОБУСА: Детаљи саобраћајне несреће на ауто-путу, возило умало прешло на другу страну!
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се догодила данас на ауто-путу близу Бубањ Потока сударили су се путнички аутобус и два путничка возила.
13. 05. 2021. у 16:40
ПРВА ФОТОГРАФИЈА САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ КОД БУБАЊ ПОТОКА: Преврнуо се аутобус, Хитна помоћ на лицу места
НА ауто-путу код Бубањ потока дошло је до превртања једног аутобуса, током поподневног јаког невремена које је захватило Београд.
13. 05. 2021. у 15:01
ПРЕВРНУО СЕ АУТОБУС КОД БУБАЊ ПОТОКА: Четири екипе Хитне помоћи на терену, невреме изазвало хаос у Београду
НА ауто-путу код Бубањ потока дошло је до превртања једног аутобуса, током поподневног јаког невремена које је захватило Београд.
13. 05. 2021. у 14:51
СУДАР У РАКОВИЦИ: Има повређених, саобраћај отежан
У БУЛЕВАРУ патријарха Павла дошло је до чеоног судара два аутомобила.
07. 05. 2021. у 12:26
СПРЕМИТЕ СЕ ЗА ВЕЛИКЕ ГУЖВЕ: На овим деоницама поподне се очекује највећи хаос!
ПОСЛЕ мањег броја возила што је уобичајено за недељу преподне, у другом делу дана очекујемо појачаног саобраћаја на прилазима већих градова што може условити формирање колона и донети успорену вожњу на деоницама најфреквентнијих путева где су радови у току, али и на најоптерећенијим наплатним рампама попут Прељине, Старе Пазове и Малог Пожаревца, саопштио је Ауто-мото савез Србије.
09. 05. 2021. у 07:31
Најновије из рубрике
ЛЕДЕНИ ДАН: У једном делу Србије данас ће бити посебно хладно време
ВРЕМЕ у Србији данас након хладног јутра уз слаб, понегде и умерен мраз, у току дана у већем делу Србије променљиво уз смену сунчаних и облачних интервала, али топлије.
03. 02. 2026. у 00:00
"ЛАЗАНСКИ ПАРКИРАО ТЕНК!" Београђанке се окретале због звери коју је возио - Хрвати би мислили да је ЈНА кренула на Загреб (ВИДЕО)
ЛЕГЕНДАРНИ новинар Мирослав Лазански гостовао је својевремено у јутарњем програму Хепи ТВ о свом џипу који неке подсећа на тенк.
02. 02. 2026. у 23:10
УО РТС ИМЕНОВАО БУЈОШЕВИЋА ЗА В.Д. ГЕН.ДИРЕКТОРА: Одлука по конкурсу до 12. марта
УПРАВНИ одбор Радио-телевизије Србије (УО РТС) именовао је Драгана Бујошевића за вршиоца дужности генералног директора РТС-а, а одлуку по расписаном јавном конкурсу за именовање генералног директора Управни одбор донеће најкасније до 12. марта, објављено је на сајту РТС-а.
02. 02. 2026. у 18:06
РАСПИСАН КОНКУРС ЗА ВАТРОГАСЦЕ-СПАСИОЦЕ: Ево које услове кандидати морају да испуне
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова расписало је конкурс за упис на основну обуку припадника ватрогасно-спасилачких јединица којим је предвиђен упис 300 полазника на стручно оспособљавање за различита радна места у четама у бројним градовима Србије.
02. 02. 2026. у 16:34
"ДА СВОЈУ ЗЕМЉУ ОБЕЗБЕДИМО ДОДАТНО" Вучић најавио - Србија ће на следећој војној паради представити на хиљаде наоружаних робота
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић најавио је данас да ће Србија на следећој војној паради представити на хиљаде наоружаних робота, пошто ће ове године започети њихову производњу, као и да ће за то тражити подршку Кине од председника Си Ђинпинга.
02. 02. 2026. у 15:02
Коментари (0)