ФИЛМСКА СЦЕНА НА МИЛОШУ ВЕЛИКОМ: Човек на рампи добио инфаркт - радница "Путева" му спасила живот
УОБИЧАЈЕН празнични дан на наплатној станици "Лајковац" на аутопуту "Милош Велики", Ускрс, 2. мај, око 14 часова, недалеко од кабине за наплату путарине у којој је тада радила Јелена Синђелић, претворио се у праву филмску сцену.
Архива
Наиме, у том тренутку зауставио се аутомобил марке "шевролет круз". Врата возила су се отворила, а у том тренутку човек је покушавао да изађе, али је пао поред аутомобила.
Јелена је одмах притрчала у помоћ и тада је почела још једна битка за живот.
Док је позивала Хитну медицинску помоћ, Јелена је уочила једна кола Хитне помоћи како се приближавају наплатној станици. Реаговала је брзо и промишљено и зауставила их. Лекара и медицинску сестру одмах је одвела до човека коме је позлило. По савету лекара, поливала је човека водом и држала све време инфузије изнад његове главе.
Захваљујући Јелениној брзој реакцији и Хитној медицинској помоћи, Ненад Павловић, који је доживео инфаркт миокарда, тај дан славиће као свој други рођендан.
- Стварно не знам како да се захвалим тој девојци! Живот ми је спасила - узбуђено започиње своју причу Павловић и наставља: "Кретао сам се аутопутем "Милош Велики", у смеру од Београда према Љигу и када сам се приближио искључењу за Лајковац, позлило ми је. Осећао сам јак бол у грудима, рукама и ногама, несвестицу, мучнину и губитак кисеоника. Једва сам успео да отворим врата и срушио сам се - испричао је он.
Тај дан Ненад Павловић неће никада заборавити, али неће ни Јелена, ни остали запослени у ЈП "Путеви Србије", истакли су у том предузећу.
(Телеграф)
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)