У ВЕЋЕМ ДЕЛУ СРБИЈЕ ДАНАС СУНЧАНО И ТОПЛО: Увече могућа локална киша
29. 04. 2021. у 07:14
TOKOM јутра ће бити ниске облачности на северозападу, у Тимочкој крајини и по појединим котлинама, док се у осталим крајевима Србије очекује претежно ведро.
Повезане вести
ПАЦИЈЕНТИ У КОВИД БОЛНИЦАМА СУ НАЈЧЕШЋЕ НЕВАКЦИНИСАНИ: Доктор Тиодоровић упозорава након седнице Кризног штаба
СЕДНИЦА Кризног штаба за борбу са вирусом корона на којој је анализирана епидемиолошка ситуација и где се дошло до закључка да имамо велики број заражених те се укидање свих мера очекује тек на лето је управо завршена.
28. 04. 2021. у 17:23
КРИЗНИ ШТАБ О РАДУ КАФИЋА И РЕСТОРАНА: Тиодоровић апелује на угоститељске радније, ево када је могуће попуштање мера
КАКО Новости сазнају попуштање мера у Србији очекује се тек на лето с обзиром на то да је број заражених и даље велики.
28. 04. 2021. у 17:08
ПАЛА ОДЛУКА: Ресторани се отварају 8. маја - ово су услови који се пре тога морају испунити!
НА СЕДНИЦИ Кризног штаба анализирана је тренутна епидемиолошка ситуација у Србији и евентуално ново ублажавање мера за предстојеће празнике.
28. 04. 2021. у 17:01
ТИОДОРОВИЋ НАКОН СЕДНИЦЕ КРИЗНОГ ШТАБА: Ево када можемо очекивати попуштање мера (ВИДЕО)
СЕДНИЦА Кризног штаба за борбу са вирусом корона је завршена, након чега се обратио др Бранислав Тиодоровић.
28. 04. 2021. у 16:50 >> 16:58
Најновије из рубрике
СРБИН ПРВИ УПРАВНИК ХРВАТСКЕ: Огњеслав Утјешеновић Острожински бавио се изградњом пруге преко Хрватске и Славоније
ЈЕДНА од значајних српских личности које су деловале у Хрватској у XIX веку био је Огњеслав Утјешеновић Острожински, рођен 21. августа 1817. године у Острожину, а умро је у Загребу 8. јуна 1890. године.
23. 03. 2026. у 20:00
ГАШИЋ ПОСЕТИО ФАБРИКУ ППТ ПЕТОЛЕТКА ТРСТЕНИК: Разговарао са радницима и руководством о актуелној ситуацији и будућности предузећа
МИНИСТАР одбране Братислав Гашић посетио је данас фабрику ППТ Петолетка у Трстенику, где је разговарао са радницима и руководством о актуелној ситуацији и будућности овог предузећа.
23. 03. 2026. у 18:39
ДАВАОЦИ БРОЈНИ, АЛИ НЕДОВОЉНИ: Лепосава из Врања давалац крви који инспирише и мотивише својом хуманошћу
У Србији је током 2025. прикупљено је 224.974 јединица крви, а на основу годишњег плана потреба за крвљу и компонентама крви у 2025. било је потребно да се прикупи 276.516 јединица крви - појашњавају за Новости у Институт за трансфузију крви Србије где увек може да се да крв, као и у Заводу за трансфузију крви Војводине, Заводу за трансфузију крви Ниш, Заводу за трансфузију крви у оснивању Крагујевац Општој болници Суботица, Општој болници Ужице, трансфузиолошкој служби Земун и на Војно медицинској академији.
23. 03. 2026. у 16:39
КАСКО НОВЕ ГЕНЕРАЦИЈЕ: Дигитално уговарање са покрићем и за љубимце
UNIQA је представила унапређену понуду каско осигурања, која доноси иновативна додатна покрића и нову генерацију дигиталних услуга.
23. 03. 2026. у 16:04
MASERATI MCPURA CIELO ПРЕМИЈЕРНО ПРЕДСТАВЉЕН У СРБИЈИ
MASERATI ове године учествује на Београдском сајму аутомобила, који се одржава од 18. до 24. марта, са истакнутим наступом у премиум хали 3, у организацији Делта Ауто Групе.
23. 03. 2026. у 15:23
Коментари (0)