ЈОШ ДАНАС УЖИВАМО У СУНЦУ! Од сутра поново велика промена времена - ево колико ће трајати

У СРБИЈИ ће данас ујутру бити хладно, местимично са слабим приземним мразем, а у току дана биће претежно сунчано.

ЈОШ ДАНАС УЖИВАМО У СУНЦУ! Од сутра поново велика промена времена - ево колико ће трајати

Фото: Танјуг/Страхиња Аћимовић

На северу земље од средине дана умерено наоблачење, крајем дана и увече у Војводини могућа краткотрајна киша, саопштио је РХМЗ.

Ветар слаб и умерен, северни и северозападни. Јутарња температура од 0 до 6, највиша дневна од 15 до 20 степени.

Фото: Принтсцреен/РХМЗ

У Београду ће ујутро на ширем подручју града бити слаб приземни мраз. У току дана претежно сунчано. Крајем дана и увече умерено наоблачење.

Јутарња температура око 6, највиша дневна око 19 степени.

Према излгедима времена за наредних седам дана, у току целог периода променљиво облачно, местимично са кишом или локалним пљусковима са грмљавином, у понедељак у северним и брдско-планинским, а од уторка у целој земљи. Дневна температура мало испод просека или у границама просека.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ВЕНАМА ПРЕДСЕДНИКА ФИФА ТЕЧЕ СРПСКА КРВ: Како је Београђанка спасила живот Инфантину - први човек светског фудбала ступио у контакт са њом