ПРЕМИНУО МИЛЕ ЈЕРКОВИЋ: Заштићени сведок против Дарка Шарића умро у САД

Ј.Л.

15. 04. 2021. у 13:21 >> 18:26

ЗАШТИЋЕНИ сведок у судском процесу против Дарка Шарића, Миле Јерковић (65) из Карађорђева код Бачке Тополе преминуо је у среду у Америци, где се налазио на лечењу.

ПРЕМИНУО МИЛЕ ЈЕРКОВИЋ: Заштићени сведок против Дарка Шарића умро у САД

Фото: Архива Новости/Д. Дозет

Како сазнајемо, Јерковић је преминуо услед комликација због упале плућа и задњих дана био је на респиратору.

- Сви смо у шоку. Веровали смо да ће и ову битку да победи, није био позитиван на ковид али је имао тешку упалу плућа  – каже нам кратко породични пријатељ. – Породица је скрхана, а у току је процедура око сахране, која је због ове ситуације за ковидом додатно искомликована.

Јерковић је пре неколи година са породицом отишао на Флориду на лечење.
Осим у “случају Шарић, Миле Јерковић је био и кључни сведок тужилаштва на процесу некадашњем шефу кабинета Министра унутрашњих послова Бранку Лазаревићу и осталим оптуженима за одавање поверљивих полицијских информација криминалној групи оптуженог Дарка Шарића.                        

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ОД ПЕНЗИЈЕ ЛЕПО ЖИВИМ: Цеца Китић добија позамашну своту новца од државе