ОПЕТ НАМ СТИЖЕ СНЕГ: Нагле временске промене наредне недеље, ови дани ће бити најхладнији
У ПОЈЕДИНИМ деловима Србије вечерас је могућа краткотрајна, слаба киша, најавили су метеоролози.
Фото: Депоситпхотос
- До 20.00 часова у Банату, Поморављу, Шумадији, јужној и југозападној Србији понегде краткотрајна слаба киша. Краткотрајна слаба могућа је и у појединим деловима Београда - стоји у најновијој најави на сајту Републичког хидрометеоролошког завода (РХМЗ).
Фото: Принтсцреен
Метеоролози наводе и да се у уторак очекује наоблачење са кишом, падом температуре и појачаним ветром.
- У среду и четвртак облачно и хладно, местимично киша, у брдско-планинским пределима снег. Краткотрајни снег могућ је понегде и у нижим пределима. Највиша температура од 5 до 9 °Ц. Од петка променљиво облачно, углавном суво и мало топлије - додаје се у саопштењу.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)