ВУЧИЋ ОТКРИО КАКО СЕ ОСЕЋА МИНИСТАР ДМИТРОВИЋ: Могао је да разговара, али стање није сјајно

05. 04. 2021. у 22:06

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић вечерас се обраћа нацији из студија телевизије "Вести".

ВУЧИЋ ОТКРИО КАКО СЕ ОСЕЋА МИНИСТАР ДМИТРОВИЋ: Могао је да разговара, али стање није сјајно

Фото: Архива "Новости"

Председник Вучић открио је какво је стање Радомира Ратка Дмитровића, министра за бригу о породици и демографију у Влади Републике Србије који се лечи од вируса корона.

Рекао је да је разговарао са њим јуче, те да је министар могао да разговара, али да стање није сјајно. Додао је како зна да је у најбољим рукама и напоменуо да Дмитровић није животно угрожен.

Подсетимо, министар је хоспитализован 2. априла, након здравствених компликација.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.

30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (6)

АНАЛИЗА: ДА ЛИ СМО ГОДИНАМА СЛУШАЛИ ПОГРЕШНЕ БРОЈКЕ? Подаци стручњака доносе изненађујуће одговоре