СТУДЕНТКИЊА СА КОРОНА ЖУРКЕ ЗАВРШИЛА НА ИСПИРАЊУ: Реаговала и Хитна помоћ (ВИДЕО)
ВИШЕ хиљада студената окупило се синоћ испред Студентског града на Новом Београду, где су прославили 4. април, Дан студената.
Фото: А. К.
На једном од снимака који је освануо на друштвеним мрежама види се да су студенти били окупљени у великом броју, нису носили маске нити поштовали мере физичке дистанце.
Они су уживали уз музику и пиће до касно у ноћ, а како је јављено медијима, У Студентском граду синоћ је помоћ указана једној студенткињи која је у стању тешке алкохолисаности пребачена на Војно медицинску академију.
У једном тренутку су заиграли и играли коло, а како се може чути,одзванјала је гласна музика, а орили су се хитови Секе Алексић, Елитних одреда, Јелена Розге и Синана Сакића.
Ови снимци разбеснели су многе. "Ово су академски грађани? Сутра неки од ових треба да лече људе?", "Ако су они будућност Србије, онда смо у проблему...", "Срамота, мозете да играте док вас и ваше блиске не задеси корона", само су неки од коментара испод снимка.Више хиљада студената окупило се синоћ испред Студентског града на Новом Београду, где су прославили 4. април, Дан студената.
Препоручујемо
ШОКАНТНЕ СЦЕНЕ ИЗ СТУДЕЊАКА: Музика се ори - хиљаде студената без маски и дистанце прославља свој дан (ФОТО/ВИДЕО)
04. 04. 2021. у 22:00 >> 22:34
ПОЛИЦИЈА УПАЛА У СТУДЕЊАК: Студенти окупњени на отвореном - разишли се након доласка патрола (ВИДЕО)
28. 03. 2021. у 10:11 >> 10:48
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)